Марка дружби

Виставка “Весняна казка” у Києві 23 квітня 2015 року

Які вони, герої казки? Відповідь на це питання отримали відвідувачі виставки “Весняна казка”, яка відбулася 23 квітня 2015 року у Києві, в Національному палаці культурно-ділового співробітництва “Український дім” в рамках масштабного благодійного заходу “Надію і добро – дітям України” з нагоди 15-річчя всеукраїнського благодійного фонду “Надії і Добра”.

Основу експозиції склали близько 100 робіт медалістів та лауреатів міжнародного конкурсу дитячого малюнка “Ілюстрація до народної казки”, заснованого і тричі проведеного навчально-естетичним комплексом “Художня школа” Херсона за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду “Надії і Добра”. Другою частиною виставки стала експозиція на тему “Жінка – весна”. Жінка – це завжди казка, це любов, це весна, і саме це хотіли показати в своїх роботах вихованці навчально-естетичного комплексу “Художня школа” м.Херсона.

Виставка “Весняна казка” зібрала у Києві не тільки дитячі роботи, а й самих авторів. В “Українському домі” під час церемонії відкриття виставки були присутні понад 30 переможців III Міжнародного конкурсу дитячого малюнка “Ілюстрація до народної казки” з різних куточків України, в тому числі і учнів навчально-естетичного комплексу “Художня школа” м.Херсона, які передали Веукраїнському благодійному фонду “Надії і добра” 12 робіт для дитячих будинків сімейного типу.

Юних художників привітали дитячі творчі колективи нашої країни, які своїми виступами зробили свято яскравим і незабутнім. Свято подарувало усім присутнім відчуття весни в душі, тепло від дитячої творчості і радість від спілкування з талановитими дітьми України!

Херсонський навчально-естетичний комплекс "Художня школа"