Марка дружби

Відкриття виставки та нагородження переможців III міжнародного конкурсу “Ілюстрація до народної казки”

16 січня 2015 року о 12.00 у ККЗ «Ювілейний» м.Херсона відбулося відкриття виставки, урочисте підведення підсумків ІІІ Міжнародного конкурсу малюнку «Ілюстрація до народної казки» та нагородження переможців. У казковій атмосфері, яку створювали роботи конкурсантів, дітей привітали небайдужі дорослі, завдяки яким і відбувся конкурс – організатори, партнери та спонсори.

Окрім маленьких херсонців на святі були присутні переможці та лауреати з міст Миколаєва, Ніжина, Хмельницького, Чернігова.

Юні художники із задоволенням спілкувалися один з одним, насолоджувалися роботами та з зацікавленням розглядали невідомі для них техніки та прийоми в роботах учасників з інших міст та країн.
Медалісти та лауреати отримали заслужені відзнаки, дипломи та подарунки, серед яких матеріали для творчості, книги та каталоги конкурсу.

Казкова розважально-ігрова програма «Пригоди тітоньки Кози» від Херсонського обласного театру ляльок, яка відбулася по завершенні церемонії нагородження, та перегляд нового українського мультиплікаційного фільму «Бабай» довершили незабутні враження від свята у всіх присутніх дітей та дорослих.

Нагадаємо: конкурс «Ілюстрація до народної казки» було започатковано у 2015 року. Цього року у конкурсі взяли участь більше 2000 учасників з 126 навчальних закладів 9 країн: Білорусі, Болгарії, Індонезії, Казахстану, Литви, Росії, Сербії, Угорщини та України. Було визначено 101 лауреата та 15 медалістів ІІІ Міжнародного конкурсу малюнку «Ілюстрація до народної казки». Роботи учасників та переможців можна подивитися на сайті: www.konkurs-skazka.ks.ua

Херсонський навчально-естетичний комплекс "Художня школа"